Biz Kimiz

2005 yılından itibaren ticaret imalat ve reklam alanlarında yaratıcı ve çözümcü hizmetler vermiş bir ekibin bir araya gelmesi ile oluşmuş firmamız kaliteli zamanında hizmet veren ve dürüst yapısıyla her zaman rakiplerinden önde olmayı müşteri tedarikçi zinciri güven ortamında hassas dengeleri kurmayı başarmış bir firmadır.

Misyonumuz

Misyonumuz müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda yüksek kalite standartlarını yukarı taşımayı görev edinmiş pazarın gelişimi ile öngörülü ve nitelikli çalışanlarımızla sahasına insan ve hizmet sağlayan arzreklam pazardaki ilişkilerini güven politikasına dayandırdığı çalışma ortamı ortaklarıyla ve edindiği ilkelerle kısa zamanda kaliteli hizmet sunarak müşteri beklentilerini karşılamayı hatta daha da üzerine çıkmayı amaç edinmiştir.

Vizyonumuz

Vizyonumuz genç ve yenilikçi ekibimizle müşterilerimize yaratıcı çözümler sunarak pazarda lider olmaktır.

Kalite & Hız

Yaptığı işlerde kaliteyi ve zamanında üretimi ön planda tutan firmamız, yeniliklere açık yapısıyla aynı sektörde hizmet veren firmalardan her zaman bir adım önde yer almayı hedeflemekte ve bunu gerçekleştirdiği projelerle ispatlamaktadır. Kalite Politikası Dürüstlüğü, yenilikçiliği ve sürekli iyileştirmeyi ilke edinen ARZ Reklam olarak; Müşterilerimizi şirketimizin varlık sebebi olarak kabul edip, ürün siparişinden ürün tesliminden sonraki süreçleri de kapsayacak şekilde çözüm ortağı olmak. Pazarda lider konuma gelerek ve piyasa ekonomisi göz önünde bulundurularak en uygun fiyatı sağlamak. Doğru ihtiyacı tespit ederek, ihtiyaca uygun en ekonomik çözümleri en hızlı biçimde üretip, daha sonra ortaya çıkabilecek uygunsuzlukların önüne geçmek. Sektörde lider olabilmek için yeni ürün ve hizmetlerimizle müşterilerimizin ihtiyaç ve şartlarını üst seviyede karşılayarak koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak. Firmamızın ve Türkiye’nin adını dünyaya daha çok duyurmak amacına hizmet etmek için mevcut teknik, idari ve mali birikimlerimizi uluslararası pazarlara sunarak referans firma haline gelmek. Toplam kalite anlayışına ulaşabilmek için Kalite Yönetim Sistemi gerekliliklerini yerine getirmek ve etkinliğini gözden geçirerek sürekli iyileştirmek. Her düzeydeki tüm çalışanlarımızın eğitilmesi ve çalışanların tümünün sisteme dâhil edilmesi ile Kalite politikamızın başarısını sağlamak Tedarikçilerimizle ve taşeronlarımızla güvene dayalı bir işbirliğinin yanında kalite bilinciyle çalışmak. Her bir çalışanımız ile içinde bulunduğumuz topluma ve çevreye saygılı, örnek bir kuruluş olmak. Kalite hedeflerimizin, tüm çalışanlarımız tarafından anlaşılmasını sağlamak ve hedeflerimizi sürekli gözden geçirerek daha da yükseltmek. Kalite, hedef ve taahhüdümüzün başarılması için kaynaklarımızı etkin ve ekonomik bir şekilde kullanarak paydaşlarımıza olan sorumluluğumuzu yerine getirmek. Tüm çalışanlarımızın sağlık ve iş güvenliğine azami önemi göstererek ilgili yasal mevzuatlar doğrultusunda bunu gerçekleştirmek.